Sürat kargom nerede,Sürat kargo takip,kargo şubeleri , online sorgulama

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip Online Kargo Sorgulama Sistemi

Sürat kargo takip işlemi yapabilmeniz için Sürat kargo yetkilisinin size verdiği fişteki evrak takip numarasını giriş yapmanız yeterlidir. Aşağıdaki “Sürat Kargom nerede?”  ekranından bu işlemi gereçekleştirebilirsiniz.

Sürat Kargom Nerede Sistemi

sürat kargo takip

BoC Amerikan gümrük bürosu GPS yerine maliyeti daha düşük bir kargo takip sistemi üzerinde çalışıyor.

BoC başkanı Rozzano Rufino’nun yaptığı açıklamaya göre tasarlalan sistemde, kargo takibi için BoC genelinde Radyo Frekansı Tanımlama Sistemi (RFID) kullanılabilecek. Her bir kargo paketi, ya da kargo paketi üzerine RFID çipi yapıştırılacak. Limanlarda ve gümrük antrepolardaki RFID okuyucular bu çipleri okuyabilecek. Böylelikle kargo takibi anlık olarak BoC tarafından gerçekleşebilecek. Anlık takiple birlikte, noktadan noktaya transfer süreleri de ayrıntılı olarak izlenebilecek. RFID nin kullanılmayacağı tek alanın konteynır izlemesi olacağı ve konteytır takibinde, halen 3.parti şirketlerden alınacak hizmetle GPS’e devam edeceği bildirildi.
Bir evrağınızı ya da kutunuzu en kısa zamanda göndermek istiyorsanız ve standart gönderim zamanları size yetmiyorsa, tercih edebileceğiniz yeni bir hizmet var. Sürat Kargo 24 servisi ile Sürat kargo, hava kargosuyla birlikte 24 saatte teslimat sözü veriyor. Bu servis sayesinde; kargonuzun karşı tarafa geç ulaşmasından ortaya çıkabilecek kayıpları yok etmiş oluyorsunuz.

Sürat Kargo Takip Tracking : İngilizce sayfa için tıklayın Sürat kargo Ankara Şubeleri’ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sürat kargo İstanbul Şubeleri sitemize eklenmiştir.

Sitemize yeni bir özellik ekledik: “Her güne yeni bir söz”

Bu uygulama sayesinde her gün yeni bir özlü söz öğreneceksiniz.

Toledo kargo merkezinde değişiklik. 

Ukrayna kargo ağını genişletiyor.

Tedarik zinciri, lojistik, aktif yönetim ve kontrol endüstrilerine yönelik dünya çapındaki kargo takip çözümleri şirketi Assured Cargo, 24×7 birimi için Gomez’le işbirliği yaptılar..